top of page

MASAŻ

Wybierz masaż, o który woła Twoje ciało

MASAŻ BALIJSKI

Technika masaż balijski bazuje na filozofii chińskiej, z której wywodzi się przekonanie o energii chi, czyli energii życiowej. Chi krąży tzw. meridianami, czyli kanałami znajdującymi się w ciele człowieka. Kiedy przepływ chi zostaje zakłócony, ciało reaguje na niego napięciem, stresem, a niekiedy i chorobą. Technika masażu balijskiego polega na ugniataniu, masowaniu i głaskaniu punktów meridian, redukując „zatory” i pozwalając energii chi płynąć swobodnie.

masaz balijski.jpeg

MASAŻ TAJSKI

Klasyczny masaż tajski. Wykonywany jest na sucho i stanowi połączenie akupresury oraz jogi pasywnej. Pomaga rozładować napięcie mięśni, stawów i ścięgien, pobudzając przy tym układ krwionośny i limfatyczny. Taki masaż relaksuje, pomaga rozładować stres, dodaje energii i poprawia wydolność organizmu.

masaż tajski.jpeg

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny to odmiana masażu klasycznego. Skupia się on na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku, czy barków, poprawie krążenia i przepływu limfy oraz na wyciszaniu emocjonalnym osoby masowanej.

masaz relaksacyjny.jpeg
Masaż: News
bottom of page